LED pásek 18W/m RGB Dream Color|cívka 5m

Vaše cena bez DPH: 2 475 Kč

Vaše cena s DPH: 2 994,75 Kč

  • Katalogové číslo: F5050A30D5-5m
  • Skladem: 0 ks

Digitálně řízený LED pásek RGB 60LED/m ve standardu WS2811. Umožňuje nezávislé nastavení barvy jednotlivých LED a vytváří tak jedinečné barevné efekty. Z tohoto pásku lze vytvořit LED obrazovku s libovolným rozlišením, kde 1 LED představuje 1 pixel. Pomocí programu v počítači v kombinaci s vhodným ovladačem pak lze vytvářet libovolné efekty, včetně přehrávání videa.

Napájení je 5V DC, spotřeba 1 modulu (1 LED) je max. 60mA

LED pásek lze dělit po 1 LED (1,66 cm). Každá LED má v sobě zabudovaný řídící čip. Data z řídící jednotky přijímá první LED v obvodu a pak je pošle dál, celý obvod se propojuje pouze 3 vodiči, ale napájení 5V je v případě většího počtu LED nutné přivést ve více bodech, kvůli rozdělení proudu.


Základní řídící jednotky umožňují adresovat až 2048 LED. Výkonnější ovladače umožňují adresovat až 8192 LED, rozdělené do více sekcí. Jsou obvykle vybavené slotem na SD kartu, na kterou se nahrají programy, které potom řídící jednotka přehrává. Při adresování 512 LED lze dosáhnout rychlosti zobrazení 30 FPS, s vyšším počtem LED se rychlost zobrazení snižuje. Kombinací více řídících jednotek v synchronním režím a rozdělením obrazu do více sekcí lze vytvořit velkoplošné obrazovky s rozližšením až 30 MPX.

Rozložení do matice není nutné, editační program umí pracovat s libovolným rozmístěním LED.

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky